Projekat Erasmus +
Виртуелна тура
Школски ТВ студио
Projekat “Be in a practical mode
Школски часопис
Безбедност у саобраћају
Линкови

Елктротехничар за електронику на возилима

Електротехничар за електронику на возилима је образовни профил где ученици на крају школовања могу да обављају самостално послове одржавања, сервисирања и оправке механичких, електричних и електронских система уз електронску дијагностику исправности елемената и система.

ad1

Током школовања ученици се оспособљавају кроз теоријску и практичну наставу за рад на савременим возилима уз коришћење најновије дијагностичке и мерне опреме.
Практична настава се обавља у школској ауто-радионици и професионалним ауто-сервисима. Школа има склопљену пословно-техничку сарадњу са око 30 ауто-сервиса.
Након стицања дипломе један број ученика наставља даље школовање на факултетима и високим школама. Остали успешно раде у овлашћеним сервисима на пословима за које су се школовали.

ad2

Програм наставе и учења можете погледати на следећем линку ОВДЕ